Online Danışmanlık

Online Danışmanlık

Online danışmanlığa olan talep teknolojinin ve internet kullanıcılarının günümüzde hızla artması ile beraber ciddi oranda artış göstermiştir.  İnternet kullanımının yaygınlaşması, bütün dünyaya erişimi tek bir tuşa indirgemiştir.

Online danışmanlık, internet üzerinden görüntülü ve sesli olarak gerçekleştirilen bir hizmettir. Online danışmanlık uygulaması genellikle Skype, Zoom, WhatsApp üzerinden yapılır. Bu Danışmanlık hizmeti için internet bağlantınızın, bilgisayarınızın ya da telefonunuzun olması yeterlidir.

2010 yılından bu zamana kadar danışmanlık yapmaktayız, danışanlarımızın tavsiyeleri sonucunda şehir dışında ve yurt dışında yoğun danışmanlık talebi gelmeye başladı. Gelip gitmeleri çok zor hatta birçoğu için imkânsız olduğu için internet üzerinden görüntülü çalışmaya başladık. İlk başlarda nasıl olacak kaygısı yaşadık ama kaygılarımın aksine çok güzel sonuçlar aldık. Yıllardır bu çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Nasıl Başlarız!

Bize iletisim@tahmas.com.tr e-mail adresi üzerinden sorularınızı, sorunlarınızı, hangi konuda danışmanlık almak istediğinizi yazın. Biz size cevap verelim. Gerekirse görüntülü 15 dakika görüşme yaparak karar verirsiniz.

Online Danışmanlığın Avantajları Nelerdir!

Yola ayıracağımız zaman ve mali masrafa gerek kalmaz.

Zamandan Tasarruf edersiniz

Rahat ve kendi ortamınızda olursunuz

Seyahat Kısıtlaması Yok! Siz nerede olursanız olun işlerimiz aksamaz.


WhatsApp İletişim Hattı


Paylaş

WhatsApp İletişim Hattı