Kurumsal

 

2010 Yılında Atakan Tahmas Ve Dila Meryem Özel Tahmas Tarafından Kurulan Tahmas Kurumsal Danışmanlık, Bünyesinde Barındırdığı Farklı Uzmanlıklarla Bugün 100'den Fazla Projeye İmza Atmıştır. Bu Amaç Doğrultusunda Kurulduğu Yıldan Danışmanlık Ve Eğitim Firmaları İle İşbirliği Yapmış Ve Birçok Önemli Projede Birlikte Görev Almıştır.

Bir Kurumun İç Düzenini Sağlamanın, Yanılgıları Gidermenin Ve Söz Konusu Kuruma Doğru Yön Vermenin Temelinde Öngörü Ve Bilgelik Yatmaktadır. Bütünlüğü, Bilgeliği Ve İyileştirme Gücünü İfade Eden Tahmas Kurumsal Danışmanlık, Şirketlere Gerekli Olan Bilgi Birikimi Ve Bütünsellik İle Yaklaşmaktadır.

Tahmas Kurumsal Danışmanlık, Uluslararası Bilgi, Birikim Ve Deneyime Önem Veren Bir Danışmanlık Şirketi Olarak Küresel Anlayışla Hizmet Üretmeyi İlke Edinmiştir. Partnerlerimizin Birçoğu Gerek Ülkemizde Ve Gerekse De Uluslararası Birçok Projede Deneyim Edinmiş, Denetim, Değerlendirme Ve Danışmanlık Alanında Yetkinliklerini Geliştirmişlerdir.

Kurumsal Danışmanlığımızda; Sistemin Bütün Bileşenlerini Tek Tek İnceleyerek, Olmuş Veya Olabilecek Eksikliklerin Analizini Yapmak; Bu Analizlerin Sonucunda Belirlenen Eksikliklerin Giderilmesi İçin Fikirler Geliştirmek Ve Planlanan Çalışmaları Belirgin Hale Getirmektir.

Değerlerimiz;

Bilgiye Dayalı Uzmanlıklar

Müşterilere Katma Değer Yaratan Yaklaşımları Sunma

Bilgi Gizliliği Ve Etik Davranma

 

Her şey insan için…

Yönetmek kolay değildir, planlama, yürütme ve sonrasında toparlanma süreçlerini çok iyi düşünüp, gerekli önlemlerin alınması gerekir. Şirketler önemlidir. İşin yürümesi önemlidir. Sistemin çalışması önemlidir. Ama unutmamak gerekir ki aslında hepsi insanlar içindir. 

 


WhatsApp İletişim Hattı